Płatność

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • PayU - szybka płatność elektroniczna - wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności PayU, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.

  • imoje ING) - wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu
     
  • Pobranie - Klient opłaca zamówienie gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej - w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatą za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadku innych form opłaty.

  • Przelew internetowy i tradycyjny - każdy Klient ma możliwość zapłaty za zamówione towary i usługi przelewem tradycyjnym, internetowym oraz na poczcie lub w banku. Informacje szczegółowe dotyczące zamówienia Klienci otrzymują po przyjęciu zamówienia. Należy dokonać płatności maksymalnie do 7 dni roboczych licząc od momentu złożenia zamówienia. Zamówienia realizujemy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowy

 


 

 

Nr rachunku sklepu dd-24.pl  


ING Bank Śląski S.A.

08 1050 1722 1000 0090 8099 8082

DELTA Tadeusz Mucha i Wspólnicy Sp. J.,
al. Jana Pawła II 25, 
39-200 Dębica

Jako tytuł przelewu prosimy o podanie numeru zamówienia w celu przyspieszenia identyfikacji płatności. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl