O nas

Właścicielem sklepu internetowego DD-24.PL jest firma DELTA Tadeusz Mucha i Wspólnicy sp. j.

 
Firma DELTA została założona w 1990 roku i od początku swojej działalności koncentruje się na dystrybucji opakowań na terenie całego kraju oraz na rynkach zagranicznych m.in. w Czechach, Słowacji, Węgrzech, Mołdawii, Rumunii, Litwie, Łotwie oraz Rosji i na Ukrainie. 
Sukcesywny wzrost pozycji na rynku opakowaniowym jest wynikiem rzetelnego podejścia do biznesu opartego na koncentracji na Klienta. Nawiązanie trwałej współpracy z naszymi Partnerami oraz zaufanie jakim nas obdarzyli jest dla nas dowodem, iż jakość naszych produktów oraz usług sprostają co raz bardziej wymagającym rynkom. 
Specjalizujemy się w wyposażaniu ferm drobiarskich w ekologiczne opakowania z pulpy papierowej na terenie całego kraju. 

DD-24.PL 
Przez wiele lat konsekwentnie budowaliśmy pozycję krajowego lidera rynku, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty. W 2015 roku uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@dd-24.pl lub telefonicznie pod numerem 603 700 113 lub 509 655 122.

 

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
DD-24.PL

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl