Jak optymalizować koszt związany z zakupem skrzynek plastikowych? 0
Jak optymalizować koszt związany z zakupem skrzynek plastikowych?

Plastikowe skrzynki to, w powszechnej opinii, nie jest raczej towar luksusowy. Wręcz przeciwnie – są bezproblemowo dostępne w bieżącej sprzedaży i stosunkowo niewiele kosztują.  Wydawałoby się więc, że nie ma potrzeby zbyt długiego roztrząsania kwestii ich zakupu, a termin „planowanie długookresowej strategii wykorzystania skrzynek w działalności firmy” brzmi co najmniej komicznie. Jednak wielu przedsiębiorców może mieć na ten temat nieco odmienne zdanie. Są branże, w których wydatki związane z zakupem skrzynek stanowią stały element planów budżetowych, a ich nagły brak byłby nie tyle drobną uciążliwością, co raczej doskonałą okazją do przećwiczenia podstaw zarządzania w kryzysie. W dużym kryzysie.

czytaj całość »
Konsumpcja i produkcja jajek - Polska w czołówce Europy 0

grafika artykułu na bloga

W Polsce jajek z roku na rok jemy coraz więcej i sięgamy po nie coraz chętniej, lecz pod tym względem daleko nam do mieszkańców pozostałych krajów Zachodu. Jesteście ciekawi, gdzie jada się ich najwięcej? A może, kto jest ich największym producentem i eksporterem? Tego dowiecie się w dalszej części artykułu.

czytaj całość »
Jajko jajku nie równe czyli klasyfikacja jaj 0

Jak chyba wszystkie produkty znajdujące się w powszechnym obrocie handlowym, także jajka podlegają pewnym klasyfikacjom, które w zamyśle mają pomóc konsumentom dokonać właściwego wyboru. Wprawdzie w handlu detalicznym dostępne powinny być wyłącznie jajka klasy A, ale warto poznać także inne grupy – w końcu nie zawsze kupujemy jajka w sklepie -popularne w Polsce targowiska pozwalają kupić je prosto od hodowcy.

czytaj całość »
Pulpa papierowa - niezastąpiona przy transporcie jaj 0

 

To właśnie pulpie papierowej zawdzięczamy możliwość bezpiecznego przetransportowania jajek ze sklepu do domu – bez obawy o zabrudzenie samochodu, czy rozlaniu się jajek na pozostałe zakupy w reklamówce. Materiał ten ma niezwykle wiele zalet – jest wytrzymały, bardzo dobrze pochłania wilgoć, a przy tym jest bezwonny, łatwy w formowaniu, dzięki czemu powstałe z niego wyroby są doskonałym zabezpieczeniem nawet tak delikatnych produktów jak jajka, a dodatkowo cieszą oko estetycznym wyglądem.

 

czytaj całość »
JAK DOBRAĆ ODPOWIEDNIE OPAKOWANIE NA JAJA 0

Szczęśliwie minęły już czasy, gdy chcąc cokolwiek kupić mogliśmy wybierać jedynie pomiędzy „jest” lub „brak”. Dzisiaj nie ruszając się z biura czy domu możemy przebierać w ofertach, kręcąc nosem na brzydki kolor, nieforemny kształt i na inne, drobne nawet, mankamenty. Nie inaczej ma się rzecz z opakowaniami na jajka – znajdziemy każdy ich rodzaj, niezależnie od naszych wymagań i potrzeb. Jest to sytuacja idealna - w końcu od przybytku głowa nie boli. Ale niekiedy w gąszczu podobnych produktów można stracić orientację i nie mieć pewności, czy wybieramy ten właściwy. Dlatego przed złożeniem zamówienia warto się chwilę zastanowić, jaka wytłaczanka jest nam tak naprawdę potrzebna.  

czytaj całość »
DOPASUJ SKRZYNKI DO POTRZEB SWOJEJ FIRMY CZ.2 0


Kontynuujemy wątek rozpoczęty w poprzednim artykule, w którym zastanawialiśmy się, na co powinniśmy zwrócić baczną uwagę przy zakupie skrzynek, tak aby jak najlepiej dopasować je do potrzeb naszej firmy. Po omówieniu kwestii wymiarów i zastosowań, powiemy nieco o  materiale, kolorze oraz kilka słów o atestach.

czytaj całość »
DOPASUJ SKRZYNKI DO POTRZEB SWOJEJ FIRMY CZ.1 0

Wybór właściwych skrzynek nie jest wbrew pozorom łatwą i prostą rzeczą, szczególnie gdy mają być wykorzystywane w działalności gospodarczej, w której każdorazowo zamawiana jest znaczna ich liczba. W skali roku potrafią być to naprawdę duże koszty, dlatego rozsądnie jest przed ich zakupem przemyśleć kilka kwestii, tak abyśmy byli zadowoleni z podjętej decyzji, a same skrzynki jak najbardziej odpowiadały naszym potrzebom i służyły nam jak najdłużej. Zapraszamy więc do lektury mini serii naszych artykułów, w których opiszemy pokrótce najważniejsze kwestie związane z zakupem skrzynek do przedsiębiorstwa.

czytaj całość »
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Cenniki do pobrania
Sonda
O sklepie DD-24 dowiedziałam/em się poprzez:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl