1200x1000x148 Paleta Plastikowa Vario Pełna na 3 płozach szara z atestem
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Palety plastikowe Vario odznaczają się wysoką stabilnością przy niskiej masie własnej. Palety te są łatwe w utrzymaniu czystości dzięki gładkim powierzchniom. Podwyższona funkcjonalność dzięki czterostronnym wejściom na widły wózków paletowych.
Dane techniczne
| nośność dynamiczna | 1000 kg |
| nośność statyczna | 4000 kg |
| waga | 11 kg |
| materiał | tworzywo sztuczne |
| atest | tak |
| seria/typ | varioPallet |
| wymiar podstawy | 1200 x 800 mm |
| wysokość | 148 mm |
14-dni na zwrot
szybka realizacja zamówień
603 700 113


