AA-160 Skrzynka na owoce i warzywa 400x300x160
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Skrzynka A/A 160 - najwyższa skrzynka systemu pojemników typu AA. Doskonała do transportowania warzyw i owoców. Idealna jako element wyposażenia regałów sklepowych.
Dane techniczne
| Seria | seria AA |
| Wymiary podstawy | 400 x 300 mm |
| Wysokość | 160 mm |
| Nośność | 10 kg |
| Atest | tak |
| Konstrukcja | perforowana |
| Kolor produktu | szary |
| Typ uchwytów | UO - Uchwyty Otwarte |
| Rodzaj uchwytu | UO - uchwyt otwarty |
| System sztaplowania / zagnieżdżania | tak |
| waga | 0,7 kg |
| pojemność | 15 l |
| wymiary wewnętrzne | 375 x 275 x 140 mm |
| wymiary zewnętrzne | 400 x 300 x 160 mm |
| materiał | HDPE |
| temperaturowy zakres użytkowania | -20°C ÷ 60°C |
14-dni na zwrot
szybka realizacja zamówień
603 700 113


