EP 24 skrzynka do owoców i warzyw 600x400x240
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Skrzynka plastikowa EP 24 służy do zbioru, transportu oraz przechowywania owoców oraz warzyw.
Szczególnie dobrze sprawdza się w branży spożywczej oraz w ogrodnictwie.
Ponieważ produkt nie zawiera metali ciężkich posiada atest do kontaktu z żywnością.
Pojemnik cechuje odporność na większe obciążenia.
Wygodne rączki ułatwiają podnoszenie i transport.
Dane techniczne
| Seria | seria EP |
| Wymiary podstawy | 600 x 400 mm |
| Wysokość | 240 mm |
| Nośność | 20 kg |
| Atest | tak |
| Konstrukcja | perforowana |
| Kolor produktu | zielony |
| Typ uchwytów | UO - Uchwyty Otwarte |
| Rodzaj uchwytu | UO - uchwyt otwarty |
| System sztaplowania / zagnieżdżania | tak |
| waga | 1,8 kg |
| pojemność | 49 l |
| wymiary wewnętrzne | 570 x 370 x 220 mm |
| wymiary zewnętrzne | 600 x 400 x 240 mm |
| materiał | PP |
| temperaturowy zakres użytkowania | -20°C ÷ 60°C |
14-dni na zwrot
szybka realizacja zamówień
603 700 113


