EP skrzynka na sadzonki zielona 400x250x145
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
Opis
Mała skrzynka plastikowa EP wyprodukowana została z myślą o transporcie i przechowywaniu sadzonek zielnych.
Ażurowe ściany i dno zapewnią znakomitą cyrkulację powietrza.
Na krótszych bokach pojemnika umieszczono otwory na ręce co pozwoli na wygodne użytkowanie produktu.
Dodatkowe boczne i dolne wzmocnienia zapewnią wieloletnią eksploatację skrzynki.
Dane techniczne
| Seria | seria EP |
| Wymiary podstawy | inny |
| Wysokość | 147 mm |
| Nośność | 10 kg |
| Konstrukcja | perforowana |
| Kolor produktu | zielony |
| Typ uchwytów | UO - Uchwyty Otwarte |
| Rodzaj uchwytu | UO - uchwyt otwarty |
| System sztaplowania / zagnieżdżania | tak |
| pojemność | 14,5 l |
| wymiary wewnętrzne | 375 x 225 x 130 mm |
| wymiary zewnętrzne | 400 x 250 x 145 mm |
| materiał | PP |
| temperaturowy zakres użytkowania | -10°C ÷ 40°C |
14-dni na zwrot
szybka realizacja zamówień
603 700 113


