K-300 skrzynka plastikowa mocna 40 kg 600x400x300 hdpe
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
Opis
Pojemna skrzynia techniczna K-300 to idealne rozwiązanie służące jako środek transportu oraz przechowywania Twoich produktów. Pełne dno oraz ściany pozwalają na transport materiałów sypkich oraz cieczy. Posiada również ATEST do kontaktu z żywnością.
Kształt i rozmiar skrzynki umożliwia optymalne ułożenie na palecie a specjalna konstrukcja sprawia że skrzynka jest mocna i wytrzymała.Wygodne uchwyty ułatwiają podnoszenie i przenoszenie Twoich produktów a zagnieżdżenie skrzynek gwarantuje bezpieczeństwo przy transporcie skrzynek ułożonych w słupie.
Istnieje możliwość dokupienia pokrywy do skrzynki widocznej na zdjęciu nr 2.
Dane techniczne
| Seria | seria K |
| Wymiary podstawy | 600 x 400 mm |
| Wysokość | 300 mm |
| Nośność | 40 kg |
| Atest | tak |
| Konstrukcja | pełna |
| Kolor produktu | szary |
| Nośność | 40 kg |
| Typ uchwytów | UO - Uchwyty Otwarte |
| Rodzaj uchwytu | UO - uchwyt otwarty |
| waga | 2,56 kg |
| pojemność | 60 l |
| wymiary wewnętrzne | 573 x 375 x 278 mm |
| wymiary zewnętrzne | 600 x 400 x 300 mm |
| materiał | HDPE |
| temperaturowy zakres użytkowania | -20°C ÷ 60°C |
14-dni na zwrot
szybka realizacja zamówień
603 700 113


