Lekka paleta jednorazowa 1200x800x120 IPPC
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
JEDNORAZOWA LEKKA PALETA DREWNIANA
Jednorazowa paleta z 5 deskami na blacie i 3 płozami to paleta jednorazowa, wykorzystywana głównie do wysyłek towarów tam gdzie nie planujemy transportu powrotnego. Jednak przy prawidłowej obsłudze palety z powodzeniem nadaje się do wielorazowego użytku. Nośność dynamiczna palety to 400 kilogramów. Jest to typowa paleta 4-wejściowa tzn. zapewnia możliwość podnoszenia wózkiem paletowym lub widłowym z 4 stron. Obróbka IPPC zgodna z normą ISPM 15 zapewnia możliwość wysyłki towarów poza teren Uni Europejskiej. Najtańsza i najpopularniejsza nowa drewniana paleta w rozmiarze 1200x800 mm.
Dane techniczne
| nośność | 500 kg |
| materiał | drewno , IPSM15 |
| wymiary | 1200 x 800 x 120 mm |
| waga | 11 kg |
| materiał | drewno |
| seria/typ | ISPM-15 |
| wymiar podstawy | 1200 x 800 mm |
| wysokość | 120 mm |
14-dni na zwrot
szybka realizacja zamówień
603 700 113


