N-240 skrzynka na owoce i warzywa 600x400x240
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Skrzynka plastikowa N-240 na owoce, warzywa i grzybów to idealne rozwiązanie służące jako środek transportu oraz przechowywania Twoich produktów. Szczególnie cenione w branży spożywczej oraz ogrodnictwie. Pojemnik cechuje wysoka odporność na duże obciążenia.
Kształt i wymiary sprawiają że jest bardzo pojemna a zarazem można ją optymalnie ułożyć na palecie. Specjalna konstrukcja sprawia że skrzynka jest mocna i wytrzymała, a wygodne rączki ułatwiają podnoszenie i transport. Posiada atest do kontaktu z żywnością.
Dane techniczne
| Seria | seria N |
| Wymiary podstawy | 600 x 400 mm |
| Wysokość | 240 mm |
| Nośność | 20 kg |
| Atest | tak |
| Konstrukcja | perforowana |
| Kolor produktu | zielony |
| Typ uchwytów | UO - Uchwyty Otwarte |
| Rodzaj uchwytu | UO - uchwyt otwarty |
| System sztaplowania / zagnieżdżania | tak |
| waga | 2,0 kg |
| pojemność | 44 l |
| wymiary wewnętrzne | 565 x 365 x 215 mm |
| wymiary zewnętrzne | 600 x 400 x 240 mm |
| materiał | HDPE |
| temperaturowy zakres użytkowania | -20°C ÷ 60°C |
14-dni na zwrot
szybka realizacja zamówień
603 700 113


