Niska skrzynka na owoce miękkie 10 kg czarna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Prezentowana skrzynka to idealne rozwiązanie służące jako środek transportu oraz przechowywania Twoich produktów. Ażurowane ściany gwarantują bardzo dobrą wentylację. Skrzynka świetnie nadaje się przy produkcji owoców miękkich takich jak malina, truskawka czy borówka. Wymiary skrzynki dostosowane są w taki sposób, aby pomieścić pojemniki na owoce równocześnie zabezpieczając je przed uszkodzeniami mechanicznymi.
Kształt i rozmiary umożliwiają optymalne ułożenie na palecie a specjalna konstrukcja sprawia że skrzynka jest mocna i wytrzymała. Dodatkową jej zaletą jest jej niewielka wysokość. Skrzynka jest dedykowana do przenoszenia oraz ekspozycji pojemników i wytłaczanek z owocami.
Skrzynki wykonane są z plastiku HDPE pochodzącego z recyklingu
Dane techniczne
| Wymiary podstawy | 600 x 400 mm |
| Wysokość | 100 mm |
| Nośność | 10 kg |
| Atest | nie posiada |
| Konstrukcja | perforowana |
| Kolor produktu | czarny |
| Typ uchwytów | UZ - Uchwyty Zamknięte |
| Rodzaj uchwytu | UO - uchwyt otwarty |
| System sztaplowania / zagnieżdżania | tak |
| waga | 1,16 kg |
| wymiary wewnętrzne | 560x360x100 mm |
| wymiary zewnętrzne | 600x400x110 mm |
| materiał | HDPE |
| temperaturowy zakres użytkowania | -10°C ÷ 40°C |
14-dni na zwrot
szybka realizacja zamówień
603 700 113


