OZN 1 Skrzynka plastikowa o obniżonym boku 600x400x172
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Skrzynki plastikowe OZN-1 dedykowane są branży owocowo-warzywnej. Bardzo gęsty ażur ścian oraz dna umożliwia transport drobnych produktów.
Ścięcie dłuższego boku skrzyni od jej górnej strony zapewnia znakomitą wentylację podczas transportu.
Dodatkowym atutem są specjalne kieszenie przy krótszym boku skrzyni, w których bez problemu można umieścić dane Twojej firmy, wizytówkę itp.
Dane techniczne
| Seria | seria OZR |
| Wymiary podstawy | 600 x 400 mm |
| Wysokość | 172 mm |
| Nośność | 10 kg |
| Atest | nie posiada |
| Kolor produktu | czarny |
| Typ uchwytów | UO - Uchwyty Otwarte |
| Rodzaj uchwytu | UO - uchwyt otwarty |
| System sztaplowania / zagnieżdżania | tak |
| nośność w słupie | 200 kg |
| waga | 1,25 kg |
| pojemność | 32 l |
| wymiary wewnętrzne | 570 x 360 x 155 mm |
| wymiary zewnętrzne | 600 x 400 x 172 mm |
| materiał | HDPE |
| temperaturowy zakres użytkowania | 0°C ÷ 30°C |
14-dni na zwrot
szybka realizacja zamówień
603 700 113


