P-267 skrzynka na butelki 400x300x267
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Skrzynka plastikowa P 267 o pełnych ścianach dedykowana do produktów branży mleczarskiej. Wyprodukowana z certyfikowanego materiału HDPE posiada atest, dlatego może być również wykorzystywana do transportu oraz magazynowania żywności. Pełne dno oraz ściany gwarantują dobrą izolację Twoich produktów a wygodne rączki ułatwiają podnoszenie i przenoszenie.
Kształt i rozmiary umożliwiają optymalne ułożenie na palecie a specjalna konstrukcja sprawia że skrzynka jest mocna i wytrzymała. Pozwala na transportowanie i przechowywanie dużych detali.
Dane techniczne
| Wymiary podstawy | 400 x 300 mm |
| Wysokość | 265 mm |
| Nośność | 15 kg |
| Atest | tak |
| Konstrukcja | pełna |
| Kolor produktu | biały |
| Typ uchwytów | UO - Uchwyty Otwarte |
| Rodzaj uchwytu | UO - uchwyt otwarty |
| System sztaplowania / zagnieżdżania | tak |
| waga | 1,5 kg |
| pojemność | 26 l |
| wymiary wewnętrzne | 375 x 275 x 243 mm |
| wymiary zewnętrzne | 400 x 300 x 267 mm |
| materiał | HDPE |
| temperaturowy zakres użytkowania | -20°C ÷ 60°C |
14-dni na zwrot
szybka realizacja zamówień
603 700 113


