Paleta plastikowa H3 1200 x 1000 x 160 mm, ażurowy blat - podniesiona krawędź
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
PALETA PLASTIKOWA H3 1200X1000X160 MM HIGIENICZNA - Z KRAWĘDZIAMI ZABEZPIECZAJĄCYMI
Paleta plastikowa H3 wykonana z wysokiej jakości tworzywa HDPE, idealna dla średniego obciążenia przy zmiennych temepraturach w zakresie -40°C - +70°C. Ta plastikowa paleta higieniczna ma ażurowy blat ze specjalnymi krawędziami zabezpieczającymi. Powodują one, że plastikowe pojemniki nie zsuwają się z palety. Wymiary to 1200 x 1000 x 160 mm. Wykonana z monobloku, jednolita, razem z płozami, które stanowią jedną całość wraz z powierzchnią nośną.
Jest to najczęściej stosowana paleta blokowa w przemyśle spożywczym, nadająca się do transportu produktów o różnych kształtach i rozmiarach która jest łatwa do czyszczenia. 3 solidne płozy przenoszą paletę z maksymalnym obciążeniem dynamicznym 1250 kilogramów, ładunkiem statycznym 5000 kilogramów, a ładowność po umieszczeniu w regale wynosi 1000 kg. Palety plastikowe H3 są gotowe do eksportu bez konieczności specjalnego przygotowania palet.
- Nadaje się do dużych obciążeń
- Higieniczna konstrukcja
- Zakres temperatur od -40 ° C do + 70 ° C
- Materiał HDPE Virgin
Dane techniczne
| materiał | HDPE |
| wymiary | 1200 x 1000 x 160 mm |
| nośność dynamiczna | 1250 kg |
| nośność statyczna | 5000 kg |
| waga | 21 kg |
| materiał | tworzywo sztuczne |
| atest | tak |
| wymiar podstawy | 1200 x 1000 mm |
| wysokość | 160 mm |
14-dni na zwrot
szybka realizacja zamówień
603 700 113


