Pojemnik Berigard Garant na owoce 500g paleta 4800 szt
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Pojemniki na owoce i warzywa 500 g stanowią idealne zabezpieczenie zawartości przed uderzeniami i deformacją w trudnych warunkach dystrybucji oraz pomagają zachować wartości odżywcze i smakowe. Zastosowanie włókien drzewnych w procesie produkcji pojemników zapewnia dostateczną wytrzymałość a specjalne otwory wentylacyjne sprawiają, że owoce i warzywa utrzymują dłużej swoją świeżość.
Stosując nasze pojemniki masz gwarancję, iż opakowanie nie wpłynie wizualnie na Twoje produkty oraz nie pozostawi na nich przykrych zapachów.
Pojemniki służą do jednorazowego pakowania, transportu oraz przechowywania świeżej żywności. Frutpaki są opakowaniami aktywnymi przechowującymi żywność w idealnym środowisku. Zaleca się, aby w pojemnikach umieszczać wyłącznie produkty świeże i nie uszkodzone.
Dane techniczne
| Materiał | Pulpa papierowa |
| Pojemność | 500 g |
| Wymiary | 180 x 100 x 66 mm |
| Pokrywka | Brak |
| Opakowanie | paleta |
| Waga jednostkowa | 2,5 g |
| Waga zestawu | 130 kg |
| liczba sztuk na palecie | 4800 |
14-dni na zwrot
szybka realizacja zamówień
603 700 113


