Pojemnik na owoce 200 g biała pulpa 1100 szt
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Pojemnik 200 gz pulpy papierowej idealny do przechowywania owoców miękkich takich jak: maliny, truskawki, borówki itp. Solidna konstrukcja pojemnika zapewnia doskonałą ochronę owoców przed uszkodzeniami i utratą świeżości.
Pojemniki służą do jednorazowego pakowania, transportu oraz przechowywania świeżej żywności. Są także opakowaniami aktywnymi przechowującymi żywność w idealnym środowisku. Zaleca się, aby w pojemnikach umieszczać wyłącznie produkty świeże i nieuszkodzone.
Dane techniczne
| Materiał | Pulpa papierowa |
| Pojemność | 200 g |
| Wymiary | 185 x 115 x 65 mm |
| Opakowanie | karton |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1100 szt |
| Maksymalna liczba zestawów w 1 przesyłce | 1 |
| Waga jednostkowa | 16 g (± 2 g) |
| Waga zestawu | kg |
| Wkładka na dnie pojemnika | Brak |
14-dni na zwrot
szybka realizacja zamówień
603 700 113


