Pojemnik uzupełniający do Silverline 1/8 wkład
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Wkłady do pojemników Silverline to praktyczne rozwiązanie do organizacji oraz sortowania drobnych elementów w pojemnikach Euro. Dzięki nim wnętrze pojemnika można dowolnie podzielić, uzyskując idealny porządek w magazynie, warsztacie, produkcji czy logistyce.
Wkłady zostały zaprojektowane z myślą o zastosowaniach przemysłowych — posiadają specjalne krawędzie umożliwiające odbiór zarówno manualny, jak i przez systemy automatyczne. To idealny sposób na przechowywanie małych komponentów, części i akcesoriów w sposób przejrzysty i bezpieczny.
Dostępne warianty podziałów:
-
podział 1/8
-
podział 1/4
-
podział 1/3 (podłużny)
-
podział 1/2 (poprzeczny)
-
podział 1/2 (podłużny)
Wkłady są kompatybilne z pojemnikami Silverline i pozwalają maksymalnie wykorzystać ich przestrzeń, zwiększyć ergonomię pracy oraz usprawnić procesy magazynowe i produkcyjne.
Dane techniczne
| Seria | Silverline |
| Wymiary podstawy | inny |
| Wysokość | 80 mm |
| Nośność | 10 kg |
| Atest | tak |
| Konstrukcja | pełna |
| Kolor produktu | szary |
| Typ uchwytów | Brak |
| Rodzaj uchwytu | UO - uchwyt otwarty |
| waga | 0,14 kg |
| wymiary zewnętrzne | 176 x 137 x 80 mm |
| materiał | PP-C |
| temperaturowy zakres użytkowania | -20°C ÷ 60°C |
14-dni na zwrot
szybka realizacja zamówień
603 700 113


