Pokrywa na zawiasach Silverline 600x400
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Pokrywa 600 x 400 mm do pojemników serii Silverline. Akcesoriam montażowe umożliwiają szczelne zamknięcie pojemnika.
Pokrywa zawiera akcesoria montażowe umożliwiające szczelne zamknięcie pojemnika.
Zestaw zawiera pokrywę, 2 zamki sprężynowe, 2 elementy rozporowe oraz 2 widełki do zawiasów.
Dane techniczne
| Seria | Silverline |
| Wymiary podstawy | 600 x 400 mm |
| Atest | tak |
| Konstrukcja | pełna |
| Kolor produktu | szary |
| Rodzaj uchwytu | UO - uchwyt otwarty |
| System sztaplowania / zagnieżdżania | tak |
| waga | 0,68 kg |
| wymiary zewnętrzne | 600 x 400 mm |
| materiał | PP-C |
14-dni na zwrot
szybka realizacja zamówień
603 700 113


