Skrzynka ażurowa na pieczywo Bakeline 600x400x140mm 85 sztuk paleta
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Pojemniki na pieczywo i wyroby cukiernicze Bakeline wykonane zostały z wyselekcjonowanych materiałów wysokiej jakości (HDPE) dopuszczonych do kontaktu z żywnością, gwarantując odporność na uszkodzenie i pękanie.
Zaprojektowane zostały w taki sposób by optymalnie nadawały się do transportu pieczywa. Dzięki perforowanym ścianom produkt ma zapewnioną odpowiednią wentylację dzięki czemu zachowuje swoją świeżość.
Skrzynka Bekuplast posiada wzmocnione narożniki, które ograniczają ryzyko uszkodzeń podczas transportu oraz doskonale sprawdzają się przy ustawieniu ich jedna na drugiej eliminując ryzyko uszkodzenia.
Dzięki dopracowanej konstrukcji Bakeline spełnia standardy EURO-NORM.
Właściwości:
- wysoki stopień odporności na odkształcenia i pękanie
- odporność na temp. w zakresie -20C do +70C
- wykonane z HDPE (polietylen)
- dopuszczone do kontaktu z żywnością
- bardzo dobre właściwości higieniczne (HACCP)
- ergonomiczne uchwyty
- podlegają w 100% recyklingowi
Dane techniczne
| Seria | Bakeline |
| Atest | tak |
| Konstrukcja | perforowana |
| Kolor produktu | beżowy |
| Rodzaj uchwytu | UO - uchwyt otwarty |
| System sztaplowania / zagnieżdżania | tak |
| waga | 1,220 g |
| pojemność | 23 L |
| wymiary wewnętrzne | 565 x 566,5 x 128 mm |
| wymiary zewnętrzne | 800 x 600 x 140 mm |
| materiał | HDPE |
| temperaturowy zakres użytkowania | -20°C ÷ 70°C |
| Paleta | 85 szt |
14-dni na zwrot
szybka realizacja zamówień
603 700 113


