Słoik szklany 240 ml Fi58 - na musztardę, dżem, miód, sosy - paleta
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Słoik szklany TO 240 ml fi 58 to praktyczny i uniwersalny słoik z zakrętką typu Twist Off. Dzięki pojemności 240 ml świetnie sprawdza się do pakowania zarówno przetworów owocowych i warzywnych, jak i produktów mlecznych, pasztetów czy kremów. Standardowy produkt stosowany przez producentów sosów i musztard. Standardowy gwint fi 58 zapewnia szczelne zamknięcie, co gwarantuje bezpieczeństwo i świeżość przechowywanej żywności.
To słoik chętnie wybierany przez producentów miodu, musztard, konfitur oraz gotowych sosów. Idealnie nadaje się do pasteryzacji i wekowania. Dzięki kompaktowym wymiarom znajduje zastosowanie także w kuchniach domowych.
Najczęstsze zastosowania:
-
słoik na miód 240 ml,
-
słoik na dżemy i konfitury,
-
słoik na pasztety i pasty warzywne,
-
słoik na sosy i musztardy,
-
słoik na desery i przetwory mleczne.
Szkło wysokiej jakości sprawia, że słoik TO 240 fi 58 jest odporny na wysoką temperaturę i doskonale nadaje się do długotrwałego przechowywania produktów.
Dane techniczne
| Pojemność | 240 ml |
| Wysokość | 115,1 +/- 1,1 mm |
| Średnica korpusu | 58 +/- 1,3 mm |
| Waga | 150 g |
| Wysokość etykiety | 73 mm |
| Typ zakrętki/główki | TO-58 |
| Dopuszczone do kontaktu z żywnością | tak |
| Paleta | 5130 |
| Wymiary palety | 1200 x 1000 mm |
| Waga palety | 780 kg |
| liczba sztuk na palecie | 5130 |
14-dni na zwrot
szybka realizacja zamówień
603 700 113


