T25 pełny pojemnik transportowy 550x400x170
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
T25 pełna skrzynka plastikowa z wygodnymi uchwytami na 15 kg
Skrzynka plastikowa T25 o pełnym dnie oraz ścianach to idealne rozwiązanie wpierające Twoją logistykę. Wyprodukowana z materiału HDPE pochodzącego z recyklingu.
Kształt i rozmiary umożliwiają optymalne ułożenie na palecie a specjalna konstrukcja sprawia że skrzynka jest mocna i wytrzymała. Wygodne uchwyty ułatwiają podnoszenie i przenoszenie Twoich produktów a zagnieżdżenie skrzynek gwarantuje bezpieczeństwo przy transporcie skrzynek ułożonych w słupie.
Dane techniczne
| Wymiary podstawy | inny |
| Wysokość | 170 mm |
| Nośność | 15 kg |
| Atest | nie posiada |
| Konstrukcja | pełna |
| Kolor produktu | czarny |
| Typ uchwytów | UZ - Uchwyty Zamknięte |
| Rodzaj uchwytu | UO - uchwyt otwarty |
| System sztaplowania / zagnieżdżania | tak |
| waga | 1,7 kg |
| pojemność | 35 l |
| wymiary wewnętrzne | 530 x 360 x 160 mm |
| wymiary zewnętrzne | 550 x 400 x 170 mm |
| materiał | HDPE |
| temperaturowy zakres użytkowania | 0°C ÷ 30°C |
14-dni na zwrot
szybka realizacja zamówień
603 700 113


