Wkład do pojemników na 6 otworów spód Basicline
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Wkład do pojemników plastikowych na szkło na 6 przegród.
Wkład stosowany na dnie pojemnika z serii Basicline o podstawie 600x400 mm.
Wymiary 554x354x58 mm szary
Wkład górny stosowany jest na uchwytach, a dolny w pojemniku na spodzie. System wkładów można stosować w pojemnikach o różnej wysokości / głębokości.
Dane techniczne
| Seria | Basicline |
| Wymiary podstawy | inny |
| Wysokość | 50 mm |
| Nośność | 10 kg |
| Kolor produktu | szary |
| Typ uchwytów | UO - Uchwyty Otwarte |
| Rodzaj uchwytu | UO - uchwyt otwarty |
| System sztaplowania / zagnieżdżania | tak |
| waga | 0,26 kg |
| pojemność | 6 przegród |
| wymiary wewnętrzne | przegrody 181 x 173 mm |
| wymiary zewnętrzne | 554 x 354 x 58 mm |
| materiał | PP-C |
| temperaturowy zakres użytkowania | -20°C ÷ 60°C |
14-dni na zwrot
szybka realizacja zamówień
603 700 113


