M5 niska skrzynka na owoce miękkie 600x400x100
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
Opis
Skrzynka plastikowa na maliny M5 świetnie sprawdza się jako środek do transportu owoców miękkich. Świetnie współgra z pojemnikami z pulpy papierowej oraz z pojemnikami na owoce.
Dane techniczne
| Wymiary podstawy | 600 x 400 mm |
| Wysokość | 100 mm |
| Nośność | 6 kg |
| Atest | nie posiada |
| Kolor produktu | odcienie zieleni |
| Typ uchwytów | Brak |
| Rodzaj uchwytu | UO - uchwyt otwarty |
| System sztaplowania / zagnieżdżania | tak |
| waga | 1,0 kg |
| pojemność | 17 l |
| wymiary wewnętrzne | 555 x 365 x 85 mm |
| wymiary zewnętrzne | 600 x 400 x 100 mm |
| materiał | HDPE |
| temperaturowy zakres użytkowania | 0°C ÷ 30°C |
14-dni na zwrot
szybka realizacja zamówień
603 700 113


