OZN Niska skrzynka na owoce miękkie 600x400x116
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Skrzynka techniczna OZN to idealne rozwiązanie służące jako środek transportu oraz przechowywania Twoich produktów. Ażurowane ściany gwarantują bardzo dobrą wentylację.
Kształt i rozmiary umożliwiają optymalne ułożenie na palecie a specjalna konstrukcja sprawia że skrzynka jest mocna i wytrzymała. Dodatkową zaletą skrzynki OZN jest jej niewielka wysokość. Skrzynka OZN jest dedykowana do przenoszenia oraz ekspozycji pojemników i wytłaczanek z owocami.
Dane techniczne
| Seria | seria OZR |
| Wymiary podstawy | 600 x 400 mm |
| Wysokość | 116 mm |
| Nośność | 10 kg |
| Atest | nie posiada |
| Konstrukcja | perforowana |
| Kolor produktu | odcienie zieleni |
| Typ uchwytów | UZ - Uchwyty Zamknięte |
| Rodzaj uchwytu | UO - uchwyt otwarty |
| System sztaplowania / zagnieżdżania | tak |
| nośność w słupie | 320 kg |
| waga | 1,2 kg |
| pojemność | 20 l |
| wymiary wewnętrzne | 565 x 365 x 100 mm |
| wymiary zewnętrzne | 600 x 400 x 116 mm |
| materiał | HDPE |
| temperaturowy zakres użytkowania | 0°C ÷ 30°C |
14-dni na zwrot
szybka realizacja zamówień
603 700 113


