OZS 2 skrzynka plastikowa holenderska 20kg 600x400x240
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
Opis
Skrzynka plastikowa OZS 2 to idealne rozwiązanie służące jako środek transportu oraz przechowywania Twoich produktów. Ażurowane ściany gwarantują bardzo dobrą wentylację. Skrzynkę cechuje wytrzymała konstrukcja dzięki czemu wytrzymuje duże obciążenia w słupie.

Dane techniczne
| Seria | seria OZR |
| Wymiary podstawy | 600 x 400 mm |
| Wysokość | 240 mm |
| Nośność | 20 kg |
| Atest | nie posiada |
| Konstrukcja | perforowana |
| Kolor produktu | zielony |
| Typ uchwytów | UO - Uchwyty Otwarte |
| Rodzaj uchwytu | UO - uchwyt otwarty |
| System sztaplowania / zagnieżdżania | tak |
| nośność w słupie | 200 kg |
| waga | 2,0 kg |
| pojemność | 45 l |
| wymiary wewnętrzne | 565 x 365 x 220 mm |
| wymiary zewnętrzne | 600 x 400 x 241 mm |
| materiał | HDPE |
| temperaturowy zakres użytkowania | 0°C ÷ 30°C |
14-dni na zwrot
szybka realizacja zamówień
603 700 113


