OZS skrzynka na 15 kg czeszka 600x400x220
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
4
Opis
Skrzynka techniczna OZS to idealne rozwiązanie służące jako środek transportu oraz przechowywania Twoich produktów. Ażurowane ściany gwarantują bardzo dobrą wentylację.
Kształt i rozmiary umożliwiają optymalne ułożenie na palecie a specjalna konstrukcja sprawia że skrzynka jest mocna i wytrzymała. Wygodne uchwyty ułatwiają podnoszenie i przenoszenie Twoich produktów a zagnieżdżenie skrzynek gwarantuje bezpieczeństwo przy transporcie skrzynek ułożonych w słupie.
Dane techniczne
| Seria | seria OZR |
| Wymiary podstawy | 600 x 400 mm |
| Wysokość | 220 mm |
| Nośność | 15 kg |
| Atest | nie posiada |
| Konstrukcja | perforowana |
| Kolor produktu | odcienie zieleni |
| Typ uchwytów | UO - Uchwyty Otwarte |
| Rodzaj uchwytu | UO - uchwyt otwarty |
| System sztaplowania / zagnieżdżania | tak |
| nośność w słupie | 320 kg |
| waga | 1,5 kg |
| pojemność | 41 l |
| wymiary wewnętrzne | 560 x 360 x 200 mm |
| wymiary zewnętrzne | 600 x 400 x 220 mm |
| materiał | HDPE |
| temperaturowy zakres użytkowania | 0°C ÷ 30°C |
14-dni na zwrot
szybka realizacja zamówień
603 700 113


